Princesės Dianos įkvėptas vėrinys! Trijų grandžių papuošalas pagamintas iš aukščiausios kokybės gėlavandenių perlų, puošni magnetinė sagtis – dengta auksu. Dovanų gausite auksu dengtus, prie vėrinio derančius, auskarus. Pristatoma specialioje elegantiškoje dėžutėje. Tai ypatinga dovana moteriai!

Kodėl verta įsigyti?

  • Trijų grandžių vėrinys su gėlavandeniais perlais
  • Dengta 750/1000 auksu
  • Puošni magnetinė sagtis
  • Dovana – derantys auskarai

Perlai – mitais apipintas brangakmenis, turintis tūkstantmetę istoriją ir garbintas įvairių kultūrų ir šalių nuo neatmenamų laikų. Senovės Kinijoje šis brangakmenis laikytas hierarchijos atributu, kaip ir vėliau Mongolijoje, tuo tarpu graikų legendos pasakoja apie nimfų ašaras virtusias perlais. Skirtingose kultūrose perlams buvo suteikiama įvairiausia simbolika – ištikimybės ir nuolankumo, šviesos ir skaistumo, laimės ir sėkmės ar sveikatos ir ilgaamžiškumo.

Ilgainiui perlai tapo moterų itin geidžiamu aksesuaru, jais puošėsi gausybė istorinių asmenybių – Kleopatra, Marilyn Monroe, karalienė Elžbieta I ir daugelis kitų. Tarp jų ir princesė Diana. Mėgstamiausi jos papuošalai buvo pagaminti būtent iš perlų: garsioji trijų eilių perlų apyrankė, keturių eilių kaklo papuošalas bei perlų ir deimantų dueto auskarai. Jau vaikystėje, kuomet jos klasės mergaitės puošdavosi mamos deimantais ir rubinais, Diana rinkdavosi perlus. Meilė šiam brangakmeniui lydėjo princesę visą jos gyvenimą. Tapusi princese, Diana šia meile pasidalino su daugybe moterų visame pasaulyje. Iki šiol Dianos stilius laikomas nepavaldžiu laikui, o perlų papuošalai – jos vizitine kortele.

*Vengti kontakto su vandeniu.

Specifikacijos
Vėrinys :
Gėlavandeniai perlai (5–5,5 mm)
Sagtis:
Magnetinė (žalvaris)
Auskarai:
Žalvaris
Padengimas:
Auksas (750/1000)

Taip, aš užsisakau dirbinį „Princesės Dianos įkvėptas perlų vėrinys“ už 99 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 4,99 €). Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą arba internetu.

Jeigu gauta siunta nepateisins lūkesčių, ją galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Siunta bus pristatyta per 4-6 darbo dienas.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.