Ši elegantiška muzikinė dėžutė buvo įkvėpta prabangių ir puošnių Faberžė kiaušinių, kadaise kurtų Rusijos valdovams ir turtingiesiems. Dirbinys padengtas baltu emaliu ir papuoštas paauksuotomis detalėmis. Prisukus muzikinę dėžutę pasigirsta melodija iš miuziklo Karuselė“, kurį 1945 m. sukūrė Ričardas Rodžersas ir Oskaras Hameršteinas II-asis. O paauksuoti ir spalvingi karuselės arkliukai sukasi jos tempu.

Kodėl verta įsigyti?

  • Rankų darbo muzikinė dėžutė
  • Detalės padengtos auksu
  • Viduje - besisukanti, muziką skleidžianti karuselė
  • Puiki dovana!

Suvenyrinių kiaušinių tradicija XVIII a. susiformavo Vokietijoje ir Danijoje, tačiau šiuos dirbinius į neregėtas aukštumas iškėlė Rusijos imperatoriškajai šeimai dirbęs juvelyras Peteris Karlas Faberžė (Peter Carl Fabergé). Pirmasis suvenyrinis kiaušinis Faberžė dirbtuvėse gimė prieš 1885 m. Velykas, kai tuometinis caras Aleksandras III paprašė pagaminti dovaną žmonai Marijai Fiodorovnai. Carienei Velykų dovana taip patiko, kad Aleksandras III nutarė ją kasmet džiuginti tokiomis staigmenomis. Taip juvelyrinių kiaušinių dovanojimas tapo imperatoriškąja tradicija. Kiekvienais metais Karlo Faberžė ateljė gaudavo užsakymą sukurti vis įmantresnius kiaušinius iš pačių geriausių medžiagų. Darbai prie vieno tokio kiaušinio trukdavo ištisus metus. Aleksandrui III mirus šią tradiciją tęsė jo sūnus Nikolajus II, dovanodavęs kiaušinius mamai Marijai ir žmonai Aleksandrai.

Specifikacijos
Kilmės šalis:
Rusija
Dydis:
16 cm
Ypatybės:
detalės padengtos auksu
Papildoma informacija:
rankų darbas

Taip, aš užsisakau paauksuotą rankų darbo muzikinę dėžutę „Karuselė” 199 €. Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą arba internetu.

Jeigu gauta siunta nepateisins lūkesčių, ją galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Siunta bus pristatyta per 4-6 darbo dienas.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.