Laikrodis šiais laikais naudojamas ne tik praktiniais sumetimais, tačiau yra dailus aksesuaras ar prabangos simbolis. „Monetų namai“ pirmą kartą savo istorijoje pristato laikrodį, papuoštą 2 eurų moneta ir skirtą ypatingai Lietuvos valstybės atkūrimo 100 metų progai paminėti!

Išskirtinė kokybė, japoniškas Miyota kvarcinis mechanizmas bei natūralios odos apyrankė - visa tai puikiai pabrėžia, koks išskirtinis juvelyrikos šedevras yra šis laikrodis. Be to, jubiliejine 2 eurų moneta papuoštas ciferblatas suteikia laikrodžiui išskirtinumo, kurį įvertins kiekvienas lietuvis. 

Šis laikrodis - tai puikus prabangos, klasikinės elegancijos ir numizmatikos grožio pavyzdys, tad prabangus laikrodis bus nuostabi dovana ne tik klasikinės mados gerbėjui, bet ir kiekvienam kolekcininkui

Kodėl verta tapti šio laikrodžio savininku?

  • Ciferblatas – jubiliejinė 100 metų 2 eurų moneta!
  • Aukštos kokybės Miyota kvarcinis mechanizmas
  • Nerūdijančio plieno nugarėlė su „Monetų namų“ logotipu
  • Atsparumas vandeniui - iki 3 ATM (30 metrų)
  • Elegantiška tikros odos apyrankė
  • Puiki dovana!

Laikrodžio ciferblatas - tai Lietuvos, Latvijos ir Es­tijos centrinių bankų bendro projekto 2 eurų nominalo moneta, išleista 2018 metais. Konkurso metu buvo išrinktas bendras dizainas, o monetos viena nuo kitos skiriasi tik šalies pavadinimu. Lietuvio Justo Petrulio sukurtame monetos dizaine vaizduojama kasos pynė, kuri išsišakoja į Lietu­vos, Latvijos ir Estijos herbus.

Specifikacijos
Metalas:
Nerūdijantis plienas
Išskirtinė savybė:
Proginė 2 eurų moneta, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100 metų
Skersmuo:
apie 40,0 mm
Mechanizmas:
Aukštos kokybės Miyota kvarcinis mechanizmas
Atsparumas vandeniui:
Iki 3 ATM (30 metrų)
Apyrankė:
Pagaminta iš tikros odos

Taip, užsisakau elegantišką laikrodį su progine šimtmečio 2 eurų moneta 129 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 4,99 €). Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą arba internetu.

Siunta bus pristatyta per 2 savaites. Siuntą galiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.