Baisiausia iš baisiausių naktis – Helovynas – jau čia pat! Demonai, zombiai, mumijos ir baisiausi iš jų - vampyrai – šią naktį jie visi išlįs iš savo slėptuvių. Mes norime pasinaudoti šia galimybe, kad įsitikintume, jog esate saugūs ir paruošėme būdų sąrašą, kaip apsisaugoti šią siaubingą naktį.

Deja, mes surinkome tik tuos patarimus, kurie padės atbaidyti vampyrus, tačiau nepamirškite, kad šie kraują siurbiantys monstrai yra patys blogiausi! Žemiau  rasite išbandytus ir veiksmingus būdus, kaip apsisaugoti nuo vampyro mirties bučinio ar įkandimo:​

  • Pasiruoškite tradicines priemones - česnakus, švęstą vandenį ir kryžių.
  • Jei norite nukreipti monstro dėmesį, tiesiog paskleiskite grūdus ar sėklas kieme - jis privalo suskaičiuoti kiekvieną iš jų ir galbūt iki aušros nespės to padaryti.
  • Apkaustykite savo namų duris gryna geležimi, metalu, kurio vampyrai negali pakęsti.
  • Niekada nekvieskite vampyro užeiti į namus – kvietimas leis jam apsilankyti bet kuriuo metu.
  • Ir paskutinis, bet gyvybiškai svarbus - jei nė vienas iš anksčiau pateiktų patarimų nepadės, po savo lova pasidėkite labai aštrų medinį kuolą....

Esame įsitikinę, kad perskaitę šiuos praktinius patarimus, neturėsite jokių bėdų per Helovyną. O būdami saugūs, galite netgi atšvęsti šią progą su mūsų ypatingu Helovyno pasiūlymu - 7 spalvotų monetų rinkiniu, skirtu garsiam Bramo Stokerio romanui „Drakula“​.

Kodėl verta?

  • Rinkinį sudaro 7 monetos
  • Spalvota emale dekoruotas aversas
  • Aversuose – Drakulos istorijos personažai
  • Monetos reprezentatyvioje dėžutėje

„Drakula“ yra 1897 metų fantastinis siaubo romanas, kurį sukūrė airių autorius Bramas Stokeris. Romanas garsus tuo, kad jame pirmą kartą buvo pristatytas vampyro grafo Drakulos personažas. Romane pasakojama apie Drakulos bandymą persikelti iš Transilvanijos į Angliją, kad jis galėtų surasti naujų aukų ir skleisti nemirtingumo prakeiksmą, bei kovą tarp Drakulos ir nedidelės vyrų ir moterų grupelės, vadovaujamos profesoriaus Abraomo Van Helsingo.

Romanas pasiekė svarbų simbolinį, klasikinį ir net legendinį statusą XX a., kai knyga buvo ekranizuota. Taip pat, Drakula kaip personažas turėjo itin didelę įtaką vampyro įvaizdžiui populiariojoje kultūroje, folklore ir legendose.

Kartu su rinkiniu gausite autentiškumą patvirtinantį sertifikatą, kuriame rasite monetų duomenis ir trumpą temos aprašą.

Taip, užsisakau spalvomis dengtų monetų rinkinį „Drakulos istorija“ už 59 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 5,99 €). Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą arba internetu.

Jeigu gauta siunta nepateisins lūkesčių, ją galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Siunta bus pristatyta per 4 - 6 darbo dienas. 

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.

Specifikacijos
Metalas:
Vario - alavo lydinys
Dekoracija:
Spalvota emale dekoruotas aversas
Masė:
7 x 5,6 g
Skersmuo:
7 x 25,4 mm
Šalis-leidėja:
Didžioji Britanija
Nominalas:
7 x 1/2 penso