Gryno aukso moneta  „Dainų šventės”

Dainų šventė, tai unikalus renginys kuriantis vienybės ir bendrumo jausmą. Dėl savo išskirtinumo 2003 metais Lietuvos Dainų šventė, kartu su Latvijos ir Estijos Dainų šventėmis, buvo paskelbta UNESCO nematerialiu kultūros paveldu. Dainų šventės tradicija puoselėja mūsų kultūrinį identitetą. Ji suburia įvairaus amžiaus žmones ir kartu yra būdas perduoti svarbias vertybes jaunesnėms kartoms. Nuo pat pradžių dainų šventės buvo paremtos meno mėgėjų veikla ir savanorišku dalyvavimu – tai yra šventės gyvybingumo ir tęstinumo pagrindas.

Savo istoriją Dainų šventė pradėjo kaip Dainų diena. 1924 metais muziko Juozo Žilevičiaus inicijuotoje dviejų dienų šventėje dalyvavo apie 3 tūkst. dainininkų. Tąkart dalyvavo tik chorai. Po ketverių metų surengtoje šventėje dalyvių buvo dvigubai daugiau. Dainų šventės tradicija nenutrūko ir sovietmečiu, o renginys vis augo ir išaugo į savaitės trukmės teatro, muzikos ir šokio šventę, į kurią suvažiuoja lietuviai iš viso pasaulio.

Dainų šventės tai ne eilinis renginys – tai mūsų istorija, mūsų kultūra, tai kūryba ir profesionalumas, daugybė repeticijų ir pasirengimo. Šios šventės apjungia mėgėjus ir profesionalus, skatina domėjimąsi liaudies šokais, dainomis ir tradicijomis.

Įsigykite dabar šiemet išleistą gryno 999.9/1000 aukso monetą „Dainų šventės“ už 119 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Nedelskite, nes šios monetos tiražas tik 1000 vnt.

  • Gryno 999.9/1000 aukso moneta
  • Moneta skirta Dainų šventėms
  • Moneta pristatoma specialiame reprezentaciniame dėkle (dėklas nemokamas)
  • Tiražas - tik 1000 vnt.

Monetos averse muzikos simboliai, Vingio parko estrados forma ir portretiški dainuojančiųjų atvaizdai supinami į modernaus dizaino kompoziciją.

Monetos reverse vaizduojamas karalienės Elžbietos II portretas, supamas užrašų „ELIZABETH II“ (Elžbieta II), „NIUE ISLAND“ (Niujės sala), „2018“, „2 DOLLARS“ (2 doleriai).

Moneta pristatoma specialiame reprezentaciniame dėkle, kuris taip pat yra ir autentiškumo sertifikatas.

Specifikacijos
Leidimo metai:
2018
Metalas:
auksas, 999.9/1000
Masė:
0,5 g
Skersmuo:
13,92 mm
Kokybė:
Proof
Tiražas:
1000 vnt.
Nominalas:
2 doleriai
Šalis-leidėja:
Niujės sala
Siuntos pristatymo laikas:
4-6 darbo dienos

Taip, užsisakau gryno aukso monetą „Dainų šventės“ už 119 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 4,99 €). Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą.

Siunta bus pristatyta per 4 - 6 darbo dienas. Siuntą galiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.