Dėkojame, kad užpildėte mūsų apklausą. Atsidėkodami norime Jums padovanoti pirmąjį M. K. Čiurlionio tapybos kolekcijos paauksuotą luitelį! Užsisakydami šį luitelį, tapsite kolekcijos rinkėju ir kas mėnesį į pašto dėžutę gausite po luitelį, kurio kaina 29 € (+pristatymo išlaidos 4,99 €)

Pristatome ypatingą mūsų kolekciją, kurią sudaro ant grynu auksu dengtų luitelių specialia spalvotos tampografijos technika atkurti garsiausi Mikalojaus Konstantino Čiurlionio tapybos darbai. Turite puikią progą įvertinti aukščiausia kaldinimo kokybe bei ypatinga paveikslo atkūrimo technika ir raiška pasižyminčius kolekcijos luitelius jau dabar! Šios vertingos kolekcijos pirmasis luitelis - NEMOKAMAS (Jums tereikės apmokėti pristatymo išlaidas – 4,99 €)*. Kartu su kiekvienu kolekcijos luiteliu Jūs nemokamai gausite autentiškumą ir kokybę patvirtinantį sertifikatą, išsamų aprašą, kuris leis detaliau susipažinti su M. K. Čiurlionio tapybos darbais.

Be to, užsakydami šią kolekciją remiate Nacionalinį M. K. Čiurlionio dailės muziejų, kuriame saugoma svarbiausia ir didžiausia M. K. Čiurlionio palikimo dalis. Dalis pelno gauto parduodant kolekciją skiriama muziejui. 

Kodėl verta tapti šios kolekcijos savininku?

  • Luiteliai padengti grynu 999/1000 auksu
  • Kolekcija įamžina garsiausio lietuvių menininko tapybos darbai
  • Paveikslų atvaizdai atkurti naudojant spalvotą tampografiją
  • Ribotas tiražas - tik 7000 luitelių
  • Pirmasis kolekcijos luitelis „Pilies pasaka“ - NEMOKAMAS (tereikia apmokėti pristatymo išlaidas - 4,99 €)*

Pradėdami kolekcionuoti M. K. Čiurlionio tapybos luitelius plačiau susipažinsite su ryškiausio Lietuvos menininko kūryba. Kiekvienas kolekcijos luitelis pristatomas kartu su aprašu, ruoštu Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus M. K. Čiurlionio skyriaus specialistų; kiekvieną aprašą iliustruoja aukštos kokybės paveikslo reprodukcija. Veidrodinio paviršiaus auksu dengtų luitelių reversą puošia skulptoriaus Algirdo Boso sukurtas reljefinis M. K. Čiurlionio biustas.

M. K. Čiurlionis per trisdešimt penkerius metus sukūrė daugiau nei 200 muzikos kūrinių ir apie 300 tapybos paveikslų, iš kurių menininkui gyvam esant nebuvo parduotas nė vienas. Kaip ir daug kitų menininkų, M. K. Čiurlionis didžiausio pripažinimo sulaukė po mirties. Per pastaruosius porą dešimtmečių pasaulis vis iš naujo atranda šį lietuvių menininką.

Kolekciją sudaro paauksuoti luiteliai, kuriems eksponuoti skirtas medinis reprezentacinis stovelis.

  • Kiekvienas luitelis pristatomas apsauginėje specialaus akrilo kapsulėje. Tai apsaugo spalvotą tampografiją ir paauksuotą luitelio paviršių nuo neigiamo aplinkos poveikio.
  • Su kiekvienu luiteliu pridedamas nemokamas autentiškumo sertifikatas bei išsamus, Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus specialistų ruoštas paveikslo aprašas.
  • Puikus medinis stovelis dovanų, tereiks apmokėti pristatymo išlaidas – 4,99 €. Stovelis pristatomas surinkus 3 kolekcijos luitelius. Daugiau informacijos pirkimo sąlygose.

Kiti kolekcijos luiteliai:


* Įprasta luitelio kaina - 29 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Norėdami sužinoti daugiau, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Specifikacijos
Paveikslas:
„Pilies pasaka“
Paveikslų autorius:
Mikalojus Konstantinas Čiurlionis
Metalas:
varis
Padengimas:
padengta auksu (999/1000 praba), spalvota tampografija
Matmenys:
35,0 x 60,0 mm x 3,0 mm
Masė:
51,0 g
Kokybė:
proof - like
Tiražas:
7000 vnt.
Siuntos pristatymo laikas:
4 - 6 darbo dienos

Kolekcija pradedama 1909 metais tempera ant popieriaus sukurta „Pilies pasaka“. „Pilies pasaka“ – aukštas kalnas, jo apačios nematyti, sienomis aptverta pilis simbolizuoja ten saugomų aukščiausių vertybių siekį ir ypač sunkų kelią prie jų; dangus pilnas saulės nušviestų debesų. 

Vėlyvosios, tuo pat ir brandžiosios, kūrybos periode M. K. Čiurlionio darbai muzikalūs, epiški, tapybiški ir pilni užkoduotų sluoksnių. „Pasaka (Pilies pasaka)“ kupina paslaptingos, tačiau giedros nuotaikos, traukianti savo didybe, švelniu ir šventišku polėkiu. Pasakiškos formos kūginis kalnas atviroje erdvėje, palikęs horizontą apačioje, glaudžia, o gal saugo, tvirtovės bokštus, vartus, vingiuotus kelius pilies link ir pačioje kalno smailėje, tarsi karūną, laiko smailiabokštę pilį.

M. K. Čiurlionis, įpratęs pasakas sekti triptikuose, meistriškai demonstruoja gebėjimą viename lape sukurti veiksmą ir papasakoti apie pasakišką kelionę į pilį kalno viršūnėje. Pasakos motyvas M. K. Čiurlionio kūryboje dažnas ir reikšmingas. Kūrėjas savo darbuose užkoduoja esminius pasakojimo ženklus, o gijas tarp jų supinti turi jau tas, kuris į paveikslą žiūri. M. K. Čiurlionis dėmesingai savo darbais žadino ir žadina kūrybinę žiūrovų iniciatyvą. Artimą kalno motyvą menininkas dažnai pasitelkdavo savo tapybiniams pasakojimams – tai susimąstęs angelas sėdi kalno viršūnėje, tai aukštai kalne užburtoji pilis, į kurią išsiruošia ryžtingi gynėjai, tai pats kalnas tampa personažu – rymančiu liūtu ar iš vandens išnyrančia būtybe. Pilies pasakoje kalnas yra menininko slėpinį sauganti vieta. 

Paslaptingo kalno įspūdį dar labiau sustiprina nuo savęs purius debesis vejanti vaiski saulė, kuri tartum spindi tik kalnui ir jo piliai. Pavedžiojus žvilgsnį paveikslo detalėmis taip ir lieka neaišku, kas tos paslaptingos pilies paslaptingame kalne gyventojai. Vienintelė žmogiška figūra esanti paveiksle – ant debesies sėdintis ir pagarbiai piliai mojantis debesų žmogus. Akivaizdu, jog ne kiekvienas gali išvysti beribius saulėtus tolius iš pilies aukščiausiojo bokšto. 

Taip, aš užsisakau paauksuotą luitelį „Pilies pasaka“ NEMOKAMAI (apmokamos tik siuntos pristatymo išlaidos 4,99 €). Sąskaitą apmokėsiu artimiausiame pašto skyriuje atsiimdamas/-a siuntinį.

Taip, užsisakydamas/-a luitelį „Pilies pasaka“ tampu kolekcijos „Mikalojus Konstantinas Čiurlionis 1875–1911 TAPYBA“ rinkėju/-a ir sutinku į savo pašto dėžutę kartą per mėnesį gauti po vieną paauksuotą kolekcijos luitelį, kurio kaina 29 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 4,99 €). 

Kiekvieną luitelį gausiu specialioje apsauginėje kapsulėje kartu su autentiškumo sertifikatu ir išsamiu aprašu.

Surinkęs/-usi 3 luitelius dovanų gausiu dailų medinį rėmelį kolekcijos luiteliams susidėti, kainuos tik pristatymas į pašto skyrių – 4,99 €. 

Kiekvieną siuntą galiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo.

Atsisakyti kolekcijos galiu bet kada paskambinęs/-usi telefonu arba raštu.

Pirmoji kolekcijos siunta bus pristatyta per 4 - 6 darbo dienas.

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai” užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.