PradžiaPradžia

Krepšelis

0
Iš viso:

Bronzos luitelis „Aušros Vartų Dievo Motina“

Luitelis skirtas stebuklingam Dievo Motinos paveikslui už simbolinį 1 eurą!

Aušros Vartų Švč. Mergelės Marijos paveikslas – bene garsiausias šventasis paveikslas Lietuvoje. Nutapytas ant ąžuolinių lentų, kaip manoma, XVI amžiaus pradžioje, Aušros Vartų koplyčioje esantis Mergelės Marijos paveikslas kaip stebuklingas garbinamas jau keletą šimtų metų. Aušros Vartų Dievo Motinos paveikslas brangus ne tik kiekvienam lietuviui, tačiau yra gerai žinomas ir užsienio tikintiesiems. Bronzinis luitelis „Aušros Vartų Dievo Motina“ būtent ir skirtas žymiausiam Mergelės Marijos atvaizdui Lietuvoje! 

Riboto tiražo, bronzinio luitelio averse spalvotos tampografijos technika atkurtas Aušros Vartų Dievo Motinos paveikslas. Paveikslo atvaizdą supa ornamentinis gėlių motyvų dekoras. Reverse iškaldintas Mergelės Marijos simbolis supamas dailių raštų. Aušros Vartų Dievo Motinos paveikslas, apipintas begalės legendų ir pasakojimų, yra vienas garsiausių ir lankomiausių stebuklingų paveikslų Lietuvoje.

Luitelis - prieinamas visiems! Įsigykite luitelį už simbolinę kainą: tik 1 € + 4,99 € pristatymo išlaidos, be jokių tolimesnių įsipareigojimų.

Proginis medalis „Mūsų trispalvė“

Luitelio tiražas griežtai ribotas – tik  50 000 vienetų.


Kodėl verta įsigyti?

 • Aušros Vartų Dievo Motina – garsiausias šventasis paveikslas Lietuvoje
 • Nukaldintas iš aukštos kokybės bronzos
 • Spalvota tampografija, dalinis 3D efektas
 • Simbolinė kaina: tik 1 € + 4,99 € pristatymo išlaidos
 • JOKIŲ TOLIMESNIŲ ĮSIPAREIGOJIMŲ!

Nepraleiskite progos! Įsigykite luitelį už simbolinę kainą: tik 1 € + 4,99 € pristatymo išlaidos, be jokių tolimesnių įsipareigojimų. Tiražas griežtai ribotas – tik 50 000 vienetų.

Norėdami suteikti galimybę įsigyti šį luitelį kuo didesniam kolekcininkų ratui, nustatėme užsakymų priėmimo tvarką: viena šeima gali užsisakyti tik vieną luitelį.

Vienintelis platintojas – UAB  „Monetų namai.

Luitelio specifikacijos:

Leidimo metai: 2016
Metalas: bronza
Ypatybė: spalvota tampografija
Dydis: 40 x 60 mm
Masė: 52 g
Kokybė: proof - like
Tiražas: 50 000 vnt.
Platintojas: UAB  „Monetų namai“

Užpildykite laukelius žemiau ir spauskite „Toliau”:

Taip, aš sutinku, kad UAB „Monetų namai“ pateiktų naujausią informaciją apie mane galinčius dominti savo platinamus gaminius. UAB „Monetų namai“ siunčiamos informacijos apie kitus gaminius galiu bet kada atsisakyti nurodytais telefonais arba laišku info@monetunamai.lt. Sutinku gauti informaciją apie naujienas ir pasiūlymus šiais būdais:

TOLIAU >>
© Copyright 2018 - UAB „Monetų namai“ | Lvovo g. 25, LT-09320, Vilnius | Tel: 8 5 274 20 27

Jūs turite galimybę savo luitelį padengti grynu 999/1000 prabos auksu. Taurusis metalas dar labiau išryškins luitelio grožį!

Tik 20% viso proginio luitelio „Aušros Vartų Dievo Motina“ tiražo bus padengta grynu 999/1000 auksu, todėl nedelskite.

Luitelio padengimas grynu 999/1000 auksu Jums papildomai kainuos tik 29 . Užsisakiusiems paauksavimą, bus siunčiamas tik vienas – tauriuoju metalu padengtas luitelis.

Luitelio specifikacijos:

Leidimo metai: 2016

Metalas: bronza

Padengimas: grynas 999/1000 auksu

Ypatybė: spalvota tampografija ir dalinis 3D averse

Matmenys: 40 x 60 mm

Masė: 52 g

Kokybė: proof-like

Tik 1 iš 300 Lietuvos gyventojų galės įsigyti šią kolekciją!

Didžiuojamės galėdami pristatyti vieną populiariausių ­„Monetų namai“ kolekcijų – „Stebuklingi Dievo Motinos paveikslai“.

Šią kolekciją sudaro tik 11 luitelių, kuriuose įamžinti ypatingi Švenčiausios Mergelės Marijos paveikslai: vainikuoti popiežiaus karūnomis, apipinti legendomis ir garsėjantys malonėmis.

Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų bažnyčios pagrindinį altorių puošiantį Dievo Motinos paveikslą gaubia paslaptis. Net moksliniai tyrimai nepadėjo nustatyti, kas paveikslą nutapė ir kaip paveikslas atkeliavo į Palangą. Nors Palangos Dievo Motinos paveikslo kilmė neaiški, tačiau jo teikiamomis malonėmis neabejojama.

Ant grynu auksu dengtų luitelių specialia spalvotos tampografijos technika atkurti Dievo Motinos atvaizdai. Turite puikią progą įvertinti aukščiausia kaldinimo kokybe bei ypatinga paveikslo atkūrimo technika ir raiška pasižyminčius kolekcijos luitelius jau dabar!

Jūs turite galimybę pirmieji įsigyti šios vertingos kolekcijos pirmąjį luitelį net 20 € pigiau –  tik už 19 € vietoj įprastos 39 € kainos*. Kartu su kiekvienu kolekcijos luiteliu Jūs nemokamai gausite autentiškumą ir kokybę patvirtinantį sertifikatą, religinio meno specialistės ruoštą išsamų aprašą, kuris leis naujomis akimis pažvelgti į žinomiausius Dievo Motinos atvaizdus.

Kodėl verta tapti šios kolekcijos savininku?

 • Visi kolekcijos luiteliai padengti grynu 999/1000 auksu
 • Kolekcija įamžina 11 Dievo Motinos paveikslų
 • Spalvota tampografija, dalinis 3D efektas
 • Pirmasis kolekcijos luitelis -  tik 19 € vietoje 39 €*


Pirmasis kolekcijos luitelis - „Palandos Dievo Motina“

Palangos parapijoje puoselėtas didelis pamaldumas Dievo Motinai. Bažnyčioje buvo nemažai Švč. Mergelės Marijos paveikslų, tačiau tik šis pagrindiniame altoriuje esantis Dievo Motinos atvaizdas garsėjo stebuklais ir jam buvo dovanojamos dovanos – votai – už suteiktas malones. Šiuo paveikslu pradedame turbūt gražiausią savo kolekciją – „Stebuklingi Dievo Motinos paveikslai“.

Užsisakant kolekciją luitelis „Palandos Dievo Motina“ kainuoja tik 19 €*.

Paveikslo istorija

Palangos „Švč. Mergelės Marijos su Vaikeliu“ paveikslas yra vienintelis Lietuvoje žinomas sakralinės tapybos kūrinys, kuriame Švč. Mergelė Marija vaizduojama verkianti.

Paveiksle Dievo Motina pavaizduota su karūna, kurią laiko du angelai. Vaikelis Jėzus taip pat su karūna. Dešine ranka jis laimina, o kaire laiko rutulį su kryžiumi – Pasaulio Valdovo simbolį.

Kolekcijos luiteliuose taip pat įamžinome Žemaičių Kalvarijos Dievo Motinos paveikslą, Pivašiūnų Dievo Motinos paveikslą, Šv. Jurgio Dievo Motinos paveikslą, Merkinės Dievo Motinos paveikslą ir kt. 

Kiti kolekcijos luiteliai

Pirmojo luitelio (ir kitų kolekcijos luitelių) specifikacijos:

Metalas: bronza, padengta auksu (999/1000 praba)
Ypatybė: spalvota tampografija
Dydis: 40 x 60 mm
Masė: 52 g
Kokybė: proof - like
Kolekcijos tiražas: 10 000 vnt.
Platintojas: UAB  „Monetų namai“

Pirkimo sąlygos

Taip, aš užsisakau paauksuotą luitelį „Palangos Dievo Motina“ už specialią kainą – 19 €. Sąskaitą apmokėsiu artimiausiame pašto skyriuje atsiimdamas/-a siuntinį.

Taip, užsisakydamas/-a luitelį „Palangos Dievo Motina“ tampu kolekcijos „Stebuklingi Dievo Motinos paveikslai“ rinkėju/-a ir sutinku į savo pašto dėžutę kartą per mėnesį gauti po vieną paauksuotą kolekcijos luitelį, kurio kaina 39 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 4,99 €).

Kiekvienas luitelis bus pristatytas specialioje apsauginėje kapsulėje kartu su autentiškumo sertifikatu ir išsamiu aprašu.

Kolekciją sudaro tik 11 luitelių.

Kiekvieną siuntą galiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo.

Atsisakyti kolekcijos galiu bet kada paskambinęs/-usi telefonu arba raštu.

Pirmoji kolekcijos siunta bus pristatyta per 4 savaites.

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai” užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta luitelio kaina - 39 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąjį kolekcijos luitelį, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Prieš Jūsų akis aukso moneta, skirta pagerbti Trijų Kryžių paminklą!

Unikalaus dizaino moneta pagaminta iš gryno aukso, jos skersmuo 13,92 mm, o masė - 0,5 g. Moneta „Trys Kryžiai“ pagaminta pagal aukščiausius kaldinimo kokybės standartus, o jos tiražas tik 500 vienetų!

Šiemet iškilmingai minėdami vieno įspūdingiausių monumentų visame Vilniuje - Trijų kryžių paminklo atstatymo 30-ąsias metines, nukaldinome šį įvykį įamžinančią aukso monetą! Trijų kryžių paminklas pastatytas ant Kreivojo kalno prie Neries ir Vilnelės santakos pačiame Vilniaus miesto centre. Nors kryžiai šioje vietoje istoriniuose šaltiniuose minimi dar nuo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikų, dabartinio projekto gelžbetoninis monumentas pagal Antano Vivulskio projektą pirmą kartą pastatytas 1916 m., vokiečių okupacijos metu. Vėliau, 1950 m. sovietų okupacinės valdžios nurodymu paminklas buvo susprogdintas, o atstatytas tik 1989 m. 

Kodėl verta įsigyti?

 • Pagaminta iš gryno aukso (999,9/1000)
 • Šios monetos tiražas tik 500 vienetų!
 • Nukaldinta pagal aukščiausius kaldinimo kokybės proof standartus
 • Moneta įamžinanti vieną žymiausių Vilniaus miesto paminklų - Tris Kryžius

Monetos averse pavaizduotas Trijų Kryžių paminklas. Virš jo driekiasi užrašas: VILNIUS, THREE CROSSES (Trys Kryžiai), LITHUANIA (Lietuva).

Monetos reverse karalienės Elžbietos II portretas. Taip pat nurodomas monetos nominalas (2 DOLLARS), šalis leidėja (NIUE ISLAND) bei leidimo metai - 2019.

Monetos specifikacijos:

Leidimo metai: 2019

Metalas: grynas auksas (999,9/1000)

Skersmuo: 13,92 mm

Masė: 0,5 g

Kokybė: proof

Šalis leidėja: Niujė

Nominalas: 2 doleriai

Tiražas: tik 500 vnt.

Užsisakykite stilingą stovą savo luiteliui laikyti. Šis stovas specialiai skirtas proginiam luiteliui „Aušros Vartų Dievo Motina“.

Juodas elegantiškas stovas puikiai tiks luiteliui eksponuoti. 

Stovas Jums kainuos tik 9,99 €!

(Neužsisakę stovo, gausite tik luitelį).

Užsisakykite kapsulę savo luiteliui laikyti. Kapsulė apsaugos luitelį nuo subraižymo, natūralios pirštų drėgmės ir riebalų ar kitokių kenksmingų sutepimų, kurie gali patekti nuo pirštų odos jį liečiant.

Kartu su kapsule gausite dar ir luitelio sertifikatą, kuriame rasite autentiškumą patvirtinančią informaciją ir jo specifikacijas.

Visa tai Jums kainuos tik 4,99 €!

(Neužsisakę šių aksesuarų, gausite tik luitelį).

Tik 1 iš 300 Lietuvos gyventojų galės įsigyti šią kolekciją!

Didžiuojamės galėdami pristatyti vieną populiariausių ­„Monetų namai“ kolekcijų – „Stebuklingi Dievo Motinos paveikslai“.

Šią kolekciją sudaro tik 11 luitelių, kuriuose įamžinti ypatingi Švenčiausios Mergelės Marijos paveikslai: vainikuoti popiežiaus karūnomis, apipinti legendomis ir garsėjantys malonėmis.

Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų bažnyčios pagrindinį altorių puošiantį Dievo Motinos paveikslą gaubia paslaptis. Net moksliniai tyrimai nepadėjo nustatyti, kas paveikslą nutapė ir kaip paveikslas atkeliavo į Palangą. Nors Palangos Dievo Motinos paveikslo kilmė neaiški, tačiau jo teikiamomis malonėmis neabejojama.

Ant grynu auksu dengtų luitelių specialia spalvotos tampografijos technika atkurti Dievo Motinos atvaizdai. Turite puikią progą įvertinti aukščiausia kaldinimo kokybe bei ypatinga paveikslo atkūrimo technika ir raiška pasižyminčius kolekcijos luitelius jau dabar!

Jūs turite galimybę pirmieji įsigyti šios vertingos kolekcijos pirmąjį luitelį net 20 € pigiau –  tik už 19 € vietoj įprastos 39 € kainos*. Kartu su kiekvienu kolekcijos luiteliu Jūs nemokamai gausite autentiškumą ir kokybę patvirtinantį sertifikatą, religinio meno specialistės ruoštą išsamų aprašą, kuris leis naujomis akimis pažvelgti į žinomiausius Dievo Motinos atvaizdus.

Kodėl verta tapti šios kolekcijos savininku?

 • Visi kolekcijos luiteliai padengti grynu 999/1000 auksu
 • Kolekcija įamžina 11 Dievo Motinos paveikslų
 • Spalvota tampografija, dalinis 3D efektas
 • Pirmasis kolekcijos luitelis -  tik 19 € vietoje 39 €*


Pirmasis kolekcijos luitelis - „Palandos Dievo Motina“

Palangos parapijoje puoselėtas didelis pamaldumas Dievo Motinai. Bažnyčioje buvo nemažai Švč. Mergelės Marijos paveikslų, tačiau tik šis pagrindiniame altoriuje esantis Dievo Motinos atvaizdas garsėjo stebuklais ir jam buvo dovanojamos dovanos – votai – už suteiktas malones. Šiuo paveikslu pradedame turbūt gražiausią savo kolekciją – „Stebuklingi Dievo Motinos paveikslai“.

Užsisakant kolekciją luitelis „Palandos Dievo Motina“ kainuoja tik 19 €*.

Paveikslo istorija

Palangos „Švč. Mergelės Marijos su Vaikeliu“ paveikslas yra vienintelis Lietuvoje žinomas sakralinės tapybos kūrinys, kuriame Švč. Mergelė Marija vaizduojama verkianti.

Paveiksle Dievo Motina pavaizduota su karūna, kurią laiko du angelai. Vaikelis Jėzus taip pat su karūna. Dešine ranka jis laimina, o kaire laiko rutulį su kryžiumi – Pasaulio Valdovo simbolį.

Kolekcijos luiteliuose taip pat įamžinome Žemaičių Kalvarijos Dievo Motinos paveikslą, Pivašiūnų Dievo Motinos paveikslą, Šv. Jurgio Dievo Motinos paveikslą, Merkinės Dievo Motinos paveikslą ir kt. 

Kiti kolekcijos luiteliai

Pirmojo luitelio (ir kitų kolekcijos luitelių) specifikacijos:

Metalas: bronza, padengta auksu (999/1000 praba)
Ypatybė: spalvota tampografija
Dydis: 40 x 60 mm
Masė: 52 g
Kokybė: proof - like
Kolekcijos tiražas: 10 000 vnt.
Platintojas: UAB  „Monetų namai“

Pirkimo sąlygos

Taip, aš užsisakau paauksuotą luitelį „Palangos Dievo Motina“ už specialią kainą – 19 €. Sąskaitą apmokėsiu artimiausiame pašto skyriuje atsiimdamas/-a siuntinį.

Taip, užsisakydamas/-a luitelį „Palangos Dievo Motina“ tampu kolekcijos „Stebuklingi Dievo Motinos paveikslai“ rinkėju/-a ir sutinku į savo pašto dėžutę kartą per mėnesį gauti po vieną paauksuotą kolekcijos luitelį, kurio kaina 39 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 4,99 €).

Kiekvienas luitelis bus pristatytas specialioje apsauginėje kapsulėje kartu su autentiškumo sertifikatu ir išsamiu aprašu.

Kolekciją sudaro tik 11 luitelių.

Kiekvieną siuntą galiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo.

Atsisakyti kolekcijos galiu bet kada paskambinęs/-usi telefonu arba raštu.

Pirmoji kolekcijos siunta bus pristatyta per 4 savaites.

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai” užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta luitelio kaina - 39 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąjį kolekcijos luitelį, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Prieš Jūsų akis aukso moneta, skirta pagerbti Trijų Kryžių paminklą!

Unikalaus dizaino moneta pagaminta iš gryno aukso, jos skersmuo 13,92 mm, o masė - 0,5 g. Moneta „Trys Kryžiai“ pagaminta pagal aukščiausius kaldinimo kokybės standartus, o jos tiražas tik 500 vienetų!

Šiemet iškilmingai minėdami vieno įspūdingiausių monumentų visame Vilniuje - Trijų kryžių paminklo atstatymo 30-ąsias metines, nukaldinome šį įvykį įamžinančią aukso monetą! Trijų kryžių paminklas pastatytas ant Kreivojo kalno prie Neries ir Vilnelės santakos pačiame Vilniaus miesto centre. Nors kryžiai šioje vietoje istoriniuose šaltiniuose minimi dar nuo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikų, dabartinio projekto gelžbetoninis monumentas pagal Antano Vivulskio projektą pirmą kartą pastatytas 1916 m., vokiečių okupacijos metu. Vėliau, 1950 m. sovietų okupacinės valdžios nurodymu paminklas buvo susprogdintas, o atstatytas tik 1989 m. 

Kodėl verta įsigyti?

 • Pagaminta iš gryno aukso (999,9/1000)
 • Šios monetos tiražas tik 500 vienetų!
 • Nukaldinta pagal aukščiausius kaldinimo kokybės proof standartus
 • Moneta įamžinanti vieną žymiausių Vilniaus miesto paminklų - Tris Kryžius

Monetos averse pavaizduotas Trijų Kryžių paminklas. Virš jo driekiasi užrašas: VILNIUS, THREE CROSSES (Trys Kryžiai), LITHUANIA (Lietuva).

Monetos reverse karalienės Elžbietos II portretas. Taip pat nurodomas monetos nominalas (2 DOLLARS), šalis leidėja (NIUE ISLAND) bei leidimo metai - 2019.

Monetos specifikacijos:

Leidimo metai: 2019

Metalas: grynas auksas (999,9/1000)

Skersmuo: 13,92 mm

Masė: 0,5 g

Kokybė: proof

Šalis leidėja: Niujė

Nominalas: 2 doleriai

Tiražas: tik 500 vnt.

Užsisakykite stilingą stovą savo luiteliui laikyti. Šis stovas specialiai skirtas proginiam luiteliui „Aušros Vartų Dievo Motina“.

Juodas elegantiškas stovas puikiai tiks luiteliui eksponuoti. 

Stovas Jums kainuos tik 9,99 €!

(Neužsisakę stovo, gausite tik luitelį).

Užsisakykite kapsulę savo luiteliui laikyti. Kapsulė apsaugos luitelį nuo subraižymo, natūralios pirštų drėgmės ir riebalų ar kitokių kenksmingų sutepimų, kurie gali patekti nuo pirštų odos jį liečiant.

Kartu su kapsule gausite dar ir luitelio sertifikatą, kuriame rasite autentiškumą patvirtinančią informaciją ir jo specifikacijas.

Visa tai Jums kainuos tik 4,99 €!

(Neužsisakę šių aksesuarų, gausite tik luitelį).

Siekdami pagerinti naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų rinkimu. Plačiau...