Auksinė moneta skirta Ukrainos kovai ginant ne tik savo, bet ir kitų laisvę. Nors šis dirbinys tėra smulkus bendrystės gestas, verta tikėti, jog kiekvienas palaikymo simbolis yra tvirtas žingsnis Ukrainos pergalės link.

Monetos pagrindinis motyvas - trišakis. Šis simbolis jungia praeitį ir dabartį – nuo Kijevo Rusios, iš kurios kildinamos Ukrainos šaknys, iki pat XXI a. Nors sovietų okupacijos metais trišakis buvo draustas, 1992 m. vasarį. atkurtos Ukrainos parlamentas šį simbolį patvirtino kaip vieną iš trijų oficialių valstybės simbolių. Vėliau, 1996 m., herbo, kuriame pavaizduotas trišakis, statusas buvo įtvirtintas ir Konstitucijoje.

Kodėl verta įsigyti?

  • Moneta įamžinanti Ukrainos stiprybę ir nepailstamą kovą ginant ne tik savo, bet ir kitų laisvę
  • Nukaldinta iš gryno (999,9/1000) aukso
  • 25 eurai nuo kiekvienos parduotos monetos skiriama organizacijai „Mėlyna ir geltona“
  • Tiražas tik 500 vienetų pasaulyje!
  • Tik „Monetų namuose“!

Monetos averse pavaizduotas Ukrainos herbas – trišakis, aplink jį – ąžuolo lapų vainikas ir du sukryžiuoti kardai, apačioje driekiasi juosta. Palei monetos briauną iškaldintas šūkis „Слава Україні! Героям Слава!“.

Reverse iškaldintas šalies leidėjos herbas, kuriame pavaizduota nacionalinė Niujės gėlė Puakenikeni (lot. Fagraea berteroana), apjuosta ornamentų ir jūros kriauklių apskritimų. Visa tai vainikuoja šv. Edvardo karūna kaip priklausymo Didžiajai Britanijai ženklas. Viršuje palei briauną nurodytas monetos nominalas „TWO DOLLARS FIFTY CENTS“, apačioje – monetos leidimo metai „2023“.

Taip, aš užsisakau aukso monetą „Už Ukrainos laisvę!“ už 139 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą arba internetu.

Jeigu gauta siunta nepateisins lūkesčių, ją galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Siunta bus pristatyta per 4-15 darbo dienų.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.

Specifikacijos
Leidimo metai:
2023
Šalis leidėja:
Niujė
Nominalas:
2,5 dolerio
Metalas:
Auksas (999,9/1000)
Masė:
0,5 g
Skersmuo:
13,92 mm
Kokybė:
Proof
Tiražas:
500 vnt.