XXII FIFA pasaulio futbolo čempionatas sirgalių dėmesį prikaustys nuo 2022 m. lapkričio 20 d. iki gruodžio 18 d. Didžiausias futbolo renginys šiemet vyks penkiuose Kataro miestuose: sostinėje Dohoje, Lusaile, Chaure, Rajane ir Vakroje. Įdomu tai, jog įprastai Pasaulio futbolo čempionatas būna rengiamas pavasario pabaigoje ir vasarą, tačiau šįkart – dėl ekstremaliai karšto klimato – varžybos perkeltos į rudens ir žiemos mėnesius.

Katare vyksiančio čempionato logotipas atvaizduoja interpretuotą čempionato trofėjų, sukurtą iš tradicinės vilnonės arabiškos skaros, kurios išlinkimai primena slenkančias dykumų kopas. Be to, logotipe pavaizduota skara dažniausiai dėvima žiemą – tai siejama su faktu, jog šįkart pasaulio čempionatas vyks lapkritį ir gruodį. Logotipas taip pat yra ir begalybės simbolis, atspindintis viso pasaulio bendrystę ir susivienijimą. Kartu logotipo forma atitinka ir skaičių „8“. Tai simbolizuoja aštuonis stadionus, kuriuose vyks šis pasaulio futbolo čempionatas. Sukurtas kaligrafiškas čempionato logotipo užrašas („Qatar 2022“) imituoja arabiškų rašmenų braižą ir perteikia tradicijos bei modernumo sąjungą. 
  • 2022 m. FIFA pasaulio futbolo čempionato proga
  • Nukaldinta iš gryno (999,9/1000) aukso
  • Oficialiai licencijuota moneta
  • Pristatoma specialiame dėkle

Auksinės monetos averse pavaizduotas 2022 m. FIFA pasaulio čempionato logotipas, po juo iškaldintas užrašas „FIFA WORLD CUP Qatar 2022“. Viršuje nurodytas monetos nominalas „10 DOLLARS“.

Dirbinio reverse pavaizduotas karalienės Elžbietos II portretas. Aplink jį driekiasi užrašas „ELIZABETH II SOLOMON ISLANDS 0.5 g Au .9999 2022“.

Taip, aš užsisakau aukso monetą, skirtą 2022 m. FIFA pasaulio futbolo čempionato simboliui už 149 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 5,99 €). Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą arba internetu.

Jeigu gauta siunta nepateisins lūkesčių, ją galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Siunta bus pristatyta per 4-15 darbo dienų.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.

Specifikacijos
Leidimo metai:
2022
Šalis leidėja:
Saliamono salos
Nominalas:
10 dolerių
Metalas:
Auksas (999,9/1000)
Masė:
0,5 g
Skersmuo:
11 mm
Kokybė:
Proof
Tiražas:
7500 vnt.