Angelai peržengia visų religijų, filosofijų ir įsitikinimų ribas. Iš tiesų angelai neturi religijos, o jų egzistavimas savo ilgaamžiškumu pralenkia visas žinomas religines sistemas.” 

-Tomas Akvinietis

Angelai – tai antgamtinės būtybės, kurios sutinkamos įvairiose religijose ir mitologijose. Trys didžiausios monoteistinės religijos – Judaizmas, Krikščionybė ir Islamas – tiki angelais. Angelus lotyniškai reiškia pasiuntinys, nes kiekvienas angelas turi savo misiją. Jie yra laikomi Dievo pasiuntiniais, tarpininkais tarp Dievo ir žmogaus.

Dailėje angelai dažniausiai vaizduojami kaip išskirtinio grožio žmonės su sparnais. Toks angelas vaizduojamas ir gryno aukso luitelyje „Angelas sargas“. 

Kodėl verta įsigyti šią monetą?

  • Angelas sargas - šimtmečius skaičiuojantis globos ir apsaugos simbolis
  • Auksinis „Angelas sargas” - puiki dovana
  • Grynas 999.9/1000 auksas

Luitelis pristatomas specialiame įpakavime, kuris apsaugos jį nuo aplinkos poveikio. Taip pat gausite specialiai šiam luiteliui skirtą aplanką, kuris ypatingai tinka norint luitelį padovanoti.

Specifikacijos
Leidimo metai:
2018
Metalas:
auksas (999.9/1000)
Masė:
0,5 g
Dydis:
15,2 x 8,6 mm
Kokybė:
proof-like
Nominalas:
10 $
Šalis-leidėja:
Saliamono salos
Tiražas:
5 000 vnt. (pasaulyje)

Taip, užsisakau gryno 999/1000 aukso luitelį „Angelas sargas“ už 149 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 4,99 €). Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą.

Siuntą galiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo.

Siunta bus pristatyta per 1 - 2 savaites.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.