Šis sėkmę nešantis auksinis luitelis nukaldintas iš gryno Laplandijos aukso, o jo tiražas tik 500 vienetų visame pasaulyje! Šis dirbinys pristatomas specialioje dėžutėje ir gali būti puiki dovana.

Pasaga talismanu ar nuo blogio apsaugančiu daiktu laikoma daugelyje pasaulio kraštų. Įdomu tai, jog daugelyje šalių skiriasi pasagos kabinimo būdas – ar rageliais į viršų, ar rageliais žemyn. Taip pat skiriasi ir pasagų kabinimo vieta ir būdas. Mūsų tautiečiai pasagas kabina ant įėjimo į būstą durų, virš staktos, o pasagos rageliai žiūri į viršų. Sakoma, kad tik taip ji apsaugo namus ir neša laimę bei turtus. Pakabinus pasagą atvirais galais į apačią, atveriamas kelias laimei išeiti iš namų.

Lietuvoje pasaga nuo senų senovės yra vienas svarbiausių talismanų. Anksčiau ant kelio rasti pasagą reiškė ne tik sėkmę, bet ir pinigus. Manoma, jog paprotys kabinti rastas pasagas virš durų siekia viduramžius, kuomet žirgas arba arklys vaidino itin didelę reikšmę lietuvio ūkyje. Be to, tais laikais geležis buvo brangus ir retas metalas. Vėliau, kai pasaga nebebuvo tokia reta ir brangi, ji vis tiek išlaikė tą pačią svarbą.

 

Kodėl verta įsigyti?

  • Nukaldinta iš gryno 999,9/1000 Laplandijos aukso
  • Tiražas – tik 500 vienetų visame pasaulyje
  • Pristatomas specialioje dėžutėje su autentiškumo sertifikatu
  • Puiki dovana – sėkmę nešanti pasaga

  

Auksinio luitelio averse pavaizduota pasaga. Apatinėje jos dalyje iškaldintas luitelio aukso grynis – 999,9.

Reverse nurodyta luitelį iškaldinusi įmonė, luitelio masė ir aukso grynis.

Specifikacijos
Metalas:
999,9/1000 Laplandijos auksas
Išmatavimai:
15 x 8,5 mm
Masė:
1 g
Kokybė:
Proof
Gamintojas:
Schone Edelmetaal B. V. (Olandija)
Tiražas:
500 vnt

Taip, aš užsisakau gryno aukso luitelį „Sėkmę nešanti pasaga“ už 149 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 4,99 €). Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą arba internetu.

Jeigu gauta siunta nepateisins lūkesčių, ją galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Siunta bus pristatyta per 4-6 darbo dienas.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.