Pristatome Jums gryno aukso luitelį, skirtą pirmajam ir vieninteliam Lietuvos karaliui - Mindaugui. Luitelis pagamintas iš gryno 999,9/1000 aukso, o jo tiražas vos 500 vienetų. Šis aukso dirbinys nukaldintas pagal aukčiausios kaldinimo kokybės standartus - proof

Karalius Mindaugas - viena iškiliausių ir svarbiausių asmenybių Lietuvos istorijoje. Šis valdovas ne tik faktiškai įkūrė Lietuvos valstybę, bet ir priėmė krikštą, o jo nuveiktų darbų prasmė atsispindi per šimtmečius išlikusioje Lietuvoje. Pagerbdami tėvynę ir šią iškilią asmenybę, kasmet liepos 6 d. minime valstybės ir karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną.

Kodėl verta įsigyti?

  • Pagaminta iš gryno 999,9/1000 aukso
  • Gryno aukso luitelis įamžinantis vienintelį Lietuvos karalių Mindaugą
  • Aukščiausia kaldinimo kokybė – proof
  • Šio luitelio tiražas tik 500 vienetų

 

Auksinio dirbinio aversą puošia visu ūgiu stovinčio karaliaus Mindaugo figūra. Mindaugas pavaizduotas su visomis karališkomis insignijomis: karūna ant galvos, lelija puoštu skeptru dešinėje rankoje ir valdžios obuoliu su kryžiumi kairėje rankoje. Apačioje palei briauną iškaldintas užrašas „MINDAUGAS“ ir jo karaliavimo metai „1253–1263“.

Reverse nurodyta luitelį iškaldinusi įmonė, luitelio masė ir aukso grynis.

Specifikacijos
Leidimo metai:
2019 m.
Metalas:
grynas (999,9/1000) auksas
Kokybė:
proof
Išmatavimai:
24 x 15 x 0,5 mm
Masė:
2,5 g
Nukaldinta:
Schone Edelmetaal B.V. (Nyderlandai)
Tiražas:
500 vnt.

Taip, aš užsisakau gryno sidabro medalį „Trakų salos pilis“ už 99 €papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 4,99 €). Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą arba internetu.

Jeigu gauta siunta nepateisins lūkesčių, ją galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Siunta bus pristatyta per 4-6 darbo dienas.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.