Ypatingas pasiūlymas! Gryno aukso luitelis pagerbiantis Lietuvos Atkuriamojo Seimo pirmininką, profesorių Vytautą Landsbergį ir jo nuopelnus Lietuvai. Šio luitelio dizainą sukūrė tarptautinė patyrusių ir talentingų menininkų komanda, vadovaujama medalių bei monetų eksperto Klaso Dijkhuizeno (Klaas Dijkhuizen) ir dizainerės bei graverės Eles Klostermano (Elles Kloosterman). Luitelio išmatavimai: 24 x 14 x 0,5 mm, o jo masė - 2,5 g. Luitelį galite rasti tik „Monetų namuose“, jo tiražas - 250 vnt.

„Nešiokis Lietuvą širdyje“ – šie politiko, visuomenės veikėjo, meno, muzikos ir kultūros istoriko Vytauto Landsbergio žodžiai tarytum apibendrina visą jo gyvenimą, įkūnija kelią, vedusį jį pirmyn ir aukštyn. Pagerbdami V. Landsbergio nuopelnus Lietuvai nukaldinome jam skirtą auksinį luitelį.

Kodėl verta įsigyti?

  • Pagamintas iš gryno 999,9/1000 aukso
  • Šio unikalaus dizaino luitelio tiražas – 250 vnt.
  • Luitelis pagerbiantis Vytautą Landsbergį
  • Šį luitelį rasite tik „Monetų namai“!
  • Dalis pelno bus skiriama Vytauto Landsbergio fondui

 

Aukso luitelio averse vaizduojamas profesoriaus Vytauto Landsbergio portretas. Palei briauną driekiasi užrašas „LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMAS · LIETUVOS ATKURIAMOJO SEIMO PIRMININKAS · VYTAUTAS LANDSBERGIS“.

Reverse iškaldintas vienos pirmaujančių tauriųjų metalų rinkoje bendrovių logotipas ir pavadinimas „SCHÖNE EDELMETAAL B. V.“. Po šiuo įrašu matyti miesto, kuriame ši bendrovė įsikūrusi, pavadinimas ir metai, kuriais ši bendrovė pradėjo veikti „AMSTERDAM SINCE 1739“. Apačioje palei luitelio briauną nurodytas jo svoris „2,5g“ ir aukso grynis „FINE GOLD 999.9“.

Specifikacijos
Leidimo metai:
2019 m.
Metalas:
grynas (999,9/1000) auksas
Kokybė:
proof like
Išmatavimai:
24 x 14 x 0,5 mm
Masė:
2,5 g
Nukaldinta:
Schone Edelmetaal B.V.
Tiražas:
250 vnt.

Taip, aš užsisakau gryno sidabro medalį „Trakų salos pilis“ už 99 €papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 4,99 €). Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą arba internetu.

Jeigu gauta siunta nepateisins lūkesčių, ją galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Siunta bus pristatyta per 4-6 darbo dienas.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.