Princesė Diana – viena žymiausių visų laikų pasaulio moterų, asmenybė, pakeitusi Didžiosios Britanijos monarchiją, stiliaus ikona ir tikras žmogiškosios stiprybės pavyzdys. Karališkosios šeimos nare Diana tapo būdama vos dvidešimties, ištekėjusi už sosto įpėdinio princo Čarlzo.

Diana dirbo su šimtais skirtingų labdaros programų, lankėsi mokyklose, ligoninėse, labdaringuose vakaruose, daug dėmesio skyrė kenčiantiems žmonėms. Viena iš daugelio labdaros organizacijų, kurias rėmė princesė Diana, buvo Tarptautinė sausumos minų uždraudimo kampanija. Diana taip pat aktyviai rėmė ŽIV/AIDS prevencines kampanijas.

Deja, Anglijos rože vadintos Dianos gyvenimas tragiškai nutrūko 1997 m. rugpjūčio 31 d. Ji drauge su savo draugu Dodžiu Al Fajedu, persekiojama paparacių, žuvo automobilio avarijoje Paryžiuje. Tačiau net ir tada Dianos humanitarinė misija tęsėsi – per savaitę po jos mirties Velso princesės memorialiniam fondui buvo paaukota 150 mln. JAV dolerių. Fondas ir toliau remia įvairiausius projektus, kurie buvo svarbūs princesei Dianai.

  • Moneta padengta etišku būdu išgautu rausvuoju auksu
  • Moneta pagaminta iš 999/1000 aukso
  • Ribotas tiražas
  • Tik „Monetų namuose“

 

Aukso monetos averse pavaizduotas princesės Dianos portretas. Dešiniajame krašte palei briauną driekiasi užrašas „DIANA 1961–1997“.

Reverse pavaizduotas Gibraltaro herbas. Palei briauną iškaldintas užrašas: „ELIZABETH II D G REGINA“ (Elžbieta II karalienė iš Dievo malonės), taip pat nurodytas šalies leidėjos pavadinimas, monetos nominalas ir leidimo metai.

Kartu su moneta gausite jos autentiškumą patvirtinantį sertifikatą.

Taip, aš užsisakau auksinę monetą „Anglijos rožė“ 149 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 5,99 €). Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą arba internetu.

Jeigu gauta siunta nepateisins lūkesčių, ją galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Siunta bus pristatyta per 4-6 darbo dienų.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.

Specifikacijos
Leidimo metai:
2021
Šalis leidėja:
Gibraltaras
Nominalas:
1/25 kronos (angl. crown)
Metalas:
Auksas (999/1000)
Padengimas:
Etišku būdu išgautas rausvas auksas
Skersmuo:
11 mm
Masė:
0,5 g
Kokybė:
Proof
Tiražas:
19999 vnt.