Kas gali būti geriau, nei sėkmę nešanti moneta?

7 sėkmę nešančios monetos viename rinkinyje!


Jau nuo seno žmonės kaupdavo įdomias monetas manydami, jog šios atneš jų savininkui sėkmę. Šiandien mes galime pasiūlyti Jums net 7 sėkmę nešančių monetų rinkinį iš įvairių pasaulio šalių. Negana to, šios monetos padengtos 24-karatų auksu!

Kodėl turėčiau tai įsigyti?

  • Rinkinį sudaro 7 monetos iš įvairių pasaulio šalių
  • Padengtos 24-karatų auksu
  • Monetos pristatomos ryškiaspalviame įpakavime


Airiškas centas (Penny) - visame pasaulyje žinoma sėkmės moneta. Sakoma, kad asmuo, kuriam ji priklauso, niekada nepatirs skurdo ir rūpesčių gyvenime.

Dvidešimt centų su drambliu - dramblys yra žinomas kaip brandos, ilgo gyvenimo ir išminties simbolis. Tikima, kad dramblio monetos savininkas bus apsaugotas nuo rūpesčių, o svarbiausios vertybės - meilė, šeima ir draugystė - ypač klestės.

Eskudas - monetoje vaizduojamas vėžlys yra ilgaamžiškumo ir ištvermės simbolis. Tikimasi, kad ši moneta žmogui atneš laimės, meilės ir sveikatos.

Bermudų centas su kiaule - kiaulė simbolizuoja vaisingumą, stiprybę, taip pat - finansinę gerovę ir klestėjimą. 

Penkiasdešimt øre - širdis, vaizduojama šioje Danijos monetoje, yra meilės simbolis, ir tik meilė padeda pasiekti sėkmę.

Vienas toea - šioje Papua Naujosios Gvinėjos monetoje pavaizduotas drugelis simbolizuoja džiaugsmą ir laimę, atsirandančią iš dalykų, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo nereikšmingi.

Pfenigas (Pfennig) - dovanodami šią monetą vokiečiai tiki, jog jos gavėjui niekada netrūks pinigų.

Specifikacijos
Padengimas:
999,9/1000 auksas
Šalis-leidėja:
įvairios egzotiškos pasaulio šalys
Masė:
įvairi
Skersmuo:
įvairus
Metalas:
įvairus
Nominalas:
įvairus

Taip, užsisakau rinkinį „7 sėkmę nešančios monetos“ už 49 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 4,99 €). Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą.

Siunta bus pristatyta per 4-6 dienas. Siuntą galiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.