Šiandien Zodiako ženklais pagrįstas horoskopas svarbus daugeliui. Dažnas žino, koks jo ženklas, mat kiekvienas jų priskirtas tam tikram kalendoriniam laikotarpiui. Atsižvelgiant į Zodiaką sudaromi dienos, mėnesio, metų, net gyvenimo horoskopai, tikrinamas porų suderinamumas, planuojami svarbūs įvykiai. 

Pirmieji Saulės kelią zodiako ženklais sudalino šumerai I tūkstantmetyje pr. m. e. Tarpupio gyventojai dangaus skliautą stebėti pradėjo dar bronzos amžiuje ir pamažu sukaupė gausias astronomines žinias. II mūsų eros amžiuje gyvenęs matematikas, geografas ir astronomas Klaudijus Ptolemėjus tapo pirmuoju, priskyrusiu Zodiako ženklams astrologinę ir horoskopinę reikšmę – tokią, kokia šiais laikais dažniausiai ir naudojama. Romos imperijos laikais Zodiaką apsupęs misticizmas ir fatalizmas atgimė vėlyvaisiais viduramžiais, o Naujaisiais laikais dar tvirčiau įsišaknijo.

Kadaise Tarpupyje gimusi sistema dabar formuoja daugelio žmonių gyvenimus, ji tapo neatsiejama populiariosios kultūros dalimi. Jūsų kolekciją gali papildyti 12 Somalyje išleistų  monetų rinkinys, skirtas Zodiako ženklams!

Kodėl verta įsigyti?

  • Kilmė - egzotiškasis Somalis
  • Rinkinyje 12 monetų
  • Atvaizduoti 12 zodiako ženklų
  • Teminis dėklas monetoms laikyti

Somalio Federacinė Respublika arba tiesiog Somalis – tai valstybė šiaurės rytų Afrikoje. Vakaruose ribojasi su Etiopija, pietvakariuose su Kenija, šiaurės vakaruose su Džibučiu, šiaurėje Adeno įlanka ir Indijos vandenynu – rytuose. Iš visų Afrikos valstybių, Somalis turi ilgiausią pajūrio ruožą, o šalies kraštovaizdį sudaro plynaukštės, lygumos ir aukštumos.

Monetų aversuose vaizduojami zodiako ženklai – nuo Avino iki Žuvų. Greta ženklų iliustracijų iškaldinti ir tradiciniai simboliai. Apačioje nurodyti monetų išleidimo metai. Visų monetų reversai vienodi. Jų centre skaitmenimis nurodyta vertė – 10 Somalio šilingų. Palei briauną iškaldintos eilutės nurodo monetą išleidusią instituciją (Somalio bankas) ir monetų vertę.

Kartu su rinkiniu gausite autentiškumą patvirtinantį sertifikatą, kuriame rasite monetų duomenis ir trumpą temos aprašą, ir teminę dėžutę monetoms laikyti.

Specifikacijos
Leidimo metai:
2006
Metalas:
nerūdijantis plienas
Skersmuo:
24,9 mm
Masė:
4,8 g
Šalis-leidėja:
Somalio Federacinė Respublika
Kokybė:
Unc.
Nominalas :
10 šilingų x 12

Taip, užsisakau 12 zodiako ženklų monetų rinkinį už 59 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 4,99 €). Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntinį arba internetu.

Jeigu gauta siunta nepateisins lūkesčių, ją galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Siunta bus pristatyta per 2 savaites. 

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.